——————————–

Mikuláš na tréninku přípravky

Dnes zavítala na náš trénink přípravky vzácná návštěva – Mikuláš. Čerta nechal naštěstí venku a tak děvčátka mohla svá cvičení předvést beze strachu. Laura, Viktorka, Adélka, Julinka, Meda, Emička, Elen i Emilka se moc snažila, některá převedla hvězdu, některá placku, most či svíčku a zaslouženě si odnesla odměnu. Jak se jim to povedlo se můžete podívat ve fotogalerii.

——————————-

Mikuláš, Čert a Anděl

zavítali i letos na náš trénink. Čert se snažil vtáhnout do pytle některou z našich gymnastek, ale holky se moc moc snažily, aby peklu unikly. Takže i letos odešel na prázdno. Zato děvčata byla za svou snahu odměněna sladkostí od Mikuláše.

————————————————

Vítězství Magdalenky Latinové,

stříbro Gábinky Holáskové

Z Mikulášského závodu pořádaného v sobotu 25. listopadu gymnastickým klubem GK Hulín přivážíme 2 medaile. 

V kategorii r.n. 2010 byla nejlepší ze všech a zaslouženě zvítězila a zlatou medaili vyhrála Magdalena Latinová, velmi pěkným cvičením se ve stejné kategorii uvedla  Gabriela Holásková a vybojovala stříbrnou medaili za 2 místo. Původně si Gábinka odvezla z Hulína bronzovou medaili. Při kontrole výsledků byla zjištěna počtářská chyba u závodnice z Přerova (původně 2.), po opravě chyby se Gábinka posunula na stříbrnou příčku.

V kategorii r.n. 2011 jsme měli trojnásobné zastoupení. Nejlépe si vedla Natálie Hlůšková, která se umístila na 5. místě. Velkou pochvalu si zaslouží Ema Šuráňová, která po 2 měsících tréninku obsadila velmi pěknou 7. příčku z 29 závodnic. Karolína Tomšejová pokazila sestavu na lavičce (pád), což ji odsunulo na 10. místo.

img274

——————————————————————

6 zlatých, 2 stříbrné a 2 bronzové medaile

z přeboru družstev Zlínského kraje 2017

Všechna družstva našeho oddílu zvítězila ve svých kategoriích, ve kterých nastoupila v přeboru družstev Zlínského kraje, který se konal v sobotu 18.11.2017 v Rožnově pod Radhoštěm. A další medaile jsme posbírali i v soutěži jednotlivců.

Základní stupeň – družstvo ve složení: Valerie Králíková, Gabriela Holásková, Magdalena Latinová a Veronika Žáčková zvítězilo.

V soutěži pak další zlato přidala za celkové vítězství Veronika Žáčková, Magdalena Latinová vybojovala stříbrnou medaili za druhé místo. Gabriela Holásková obsadila 8. místo, Valerii Králíkové náleží 15. příčka.

Mladší žákyně – družstvo ve složení: Ella Baldock, Jana Burešová, Marjana Matušková a Štěpánka Pavlicová zvítězilo.

V jednotlivkyních byla nejlepší a zlatou medaili za 1. místo vybojovala Marjana Matušková, Štěpánka Pavlicová obsadila 3. místo a odváží si tak bronzovou medaili. Ella Baldock skončila na na 6. místě, Jana Burešová byla 14.

Žákyně B – družstvo ve složení: Eliška Riedlová, Eliška Mazurková, Veronika Janíková a Michaela Stuchlíková (hostující z TJ Sokol Vsetín) zvítězilo.

V jednotlivkyních obsadila Veronika Janíková 2. místo a získává stříbro, Elišce Riedlové patří bronzová medaile za třetí místo. Eliška Mazurková obsadila 4. příčku.

Juniorky C – zde jsme měli zastoupení jen v jednotlivkyních – Johanka Latinová zvítězila a odváží si za svůj skvělý výkon zlatou medaili.

Blahopřejeme!

img271     img269       img270

Výsledky

  

—————————————-

10. místo družstva na Studentském poháru

Na tradičním Studentském poháru v Bučovicích byly vidět vynikající výkony, zejména gymnastky z Brna, Vítkovic, Moravské Ostravy a Šumperka byly skvělé. Dále se zde představily oddíly ze Vsetína, Valašského Meziříčí, Hodonína, Bučovic, Moravské Slávie Brno, Ostrožské Nové Vsi a Uh.Ostrohu.

Družstvu ve složení Marjanka Matušková, Štěpánka Pavlicová a Veronika Janíková náleželo v silné konkurenci 18 soutěžících družstev celkové výborné 10. místo. Naše děvčata zacvičila velmi pěkně a v konečném pořadí jednotlivkyň se umístila následovně: Štěpánka 24. místo, Veronika 25. místo a Marjanka 27. místo (celkem 52 soutěžících). 

 

Výsledky Pohár Studentstva Bučovice 2017 – družstva

Výsledky Pohár Stunentstva Bučovice 2017 – jednotlivci

———————————————————————–

BABY GYM CUP 

VÍTĚZSTVÍ MARJANKY MATUŠKOVÉ A BRONZ ELLY BALDOCK

15. ročníku závodu Baby Gym Cup, který uspořádal oddíl GK Vítkovice v neděli 22.10.2017 se zúčastnilo celkem 11 gymnastek našeho oddílu. Závod na kladině (lavičce) a prostných měl obrovskou účast a ve všech kategoriích startovalo přes 140 gymnastek. Výsledky našich gymnastek jsou následující:

Kategorie 2011 – Natálka Hlůšková – 12. místo, Karolína Tomšejová – 18. místo. Celkem 36 startujících. Obě děvčata zacvičila moc hezky na lavičce, bohužel zejména Karolínce se nepovedla  sestava na prostných.

Kategorie 2010 – Veronika Žáčková – 6. místo, Magdaléna Latinová – 10.místo, Darja Romanina – 16. místo, Gabriela Holásková – 22. místo, Celkem 42 startujících. Veronice utekla medaile jen o pár desetinek, Magdalenka zacvičila druhou nejlepší sestavu na prostných, bohužel chybovala na lavičce (pád), Darja při svých prvních závodech nezklamala a cvičila soustředěně, Gabriela podala solidní výkon.

Kategorie 2009 – Marjana Matušková – 1. místo, Ella Baldock – 3. místo. Celkem 27 startujících. Marjanka cvičila moc krásně a zaslouženě zvítězila. Elle se závod opravdu vydařil a bronzová medaile jí patří zaslouženě.

Kategorie 2008 – Štěpánka Pavlicová – 12. místo. Celkem 20 startujících. Štěpánka chybovala na kladině (pád), takže s lepším umístěním nemohla počítat.

Kategorie 2005 a 2006 – Eliška Mazurková – 17. místo, Eliška Riedlová 23. místo. Celkem 25. startujících. Bohužel obě Elišky se dopustily na kladině velkých chyb (1 a 2 pádů), což je stálo lepší umístění.

img254

————————-

VÍTKOVICE CUP 2017

Poprvé v historii našeho oddílu jsme měli zastoupení v mezinárodním závodě ve sportovní gymnastice, jehož 33. ročník pořádal oddíl GK Vítkovice v sobotu 21.10.2017. V kategorii žákyně B nás reprezentovala Veronika Janíková. Závod byl přehlídkou vynikajících gymnastek z prestižních gymnastických klubů z Prahy, Ostravy, Brna, Třince, Prostějova, Jičína a dokonce  i ze slovenské Detvy. V takto silné konkurenci převedla Veronika soustředění výkon, bez chyb, což jí vyneslo velmi dobrý výsledek – 31. místo z 38 závodnic.

img253

————————

GYMNASTICKÝ KEMP

Ve dnech 15. – 17. 9. 2017 proběhl v Prostějově gymnastický kemp, který byl určen pro žáky a žákyně ve věku 8 až 11 let a jejich instruktory a trenéry. Z našeho oddílu se zúčastnily Marjanka Matušková, Ella Baldock, Štěpánka Pavlicová a Eliška Mazurková, za doprovodu trenérky Marcely Vaďurové.

Šedesátka chlapců a děvčat cvičila v sobotu a neděli ve dvoufázových trénincích pod dohledem zkušených lektorů – manželů Zdeňky a Jana Komrskových, Jany Komrskové, Renáty Řehořové, Miloše Musila, Veroniky Lukášové a Jany Všetečkové. Naše děvčata byla po trénincích hodně unavená, ale i nadšená. Zejména molitanová jáma, air track a velká trampolína se staly jejich nejoblíbenějším nářadím. Trenérka zase ocenila, že se přítomní trenéři podělili o „fígle“, které jí pomohou při nácviku nových prvků. Škoda, že se z každého oddílu mohly zúčastnit jen 4 děti s trenérkou. Už se těšíme na další kurz.

———————————————

ZÁVOD PŘÍPRAVEK

Poslední trénink školního roku 2016/2017 byl určen nejmladších nadějím ostrožské gymnastiky. Děvčátka rok narození 2012-2013 se naučila krátkou sestavu na prostných, ve které převedla základní gymnastické cviky – kotoul, placku, most a svíčku. Jejich snahu ocenili rozhodčí známkou, která rozhodla o jejich umístění.

Závod vyhrála a na 1. místě se umístila Kateřina Macháčková. Na druhém stupínku skončila Tereza Dobřecká. Třetí místo vybojovaly hned dvě gymnastky – Tereza Nováková a Meda Bauerová.

I ostatní děvčátka zaslouží velkou pochvalu za snahu a píli, s jakou po celý školní rok pracovala.

Na závěr závodů předvedly své vystoupení starší gymnastky, které se již pravidelně zúčastňují soutěží a velmi úspěšně reprezentují náš oddíl.

Všem přejeme pěkné prázdniny.

—————————————–

Mistrovství ČR žákyně B

Mistrovství ČR žákyň, juniorek a žen kategorie B uspořádala ve dnech 17 – 18. června Ostrava v Ostravar Aréně.

Celkem 48 nejlepších gymnastek v kategorii žákyně B zápolilo o mistrovský titul, mezi nimi i naše 2 reprezentantky – Eliška Riedlová a Eliška Mazurková. Obě děvčata zacvičila své sestavy bez chyb, podala výborný výkon a po 1. sledu jim patřilo 13., respektive 17. místo. Ve druhém sledu však nastoupily velmi zdatné soupeřky, jejichž výkony patřily spíše do kategorie A.

Eliška Riedlová se umístila celkově na 32. místě a Eliška Mazurková na místě 37.

Blahopřejeme!

SGZ_MČR_vs_17

———————————————

Vystoupení nejmladších gymnastek

Své první vystoupení před publikem mají za sebou některé z nejmladších gymnastek našeho oddílu. V rámci „pasování“ dětí za předškoláky, které ve středu 14. června uspořádala Křesťanské mateřská školka se představily – Adrianka, Terezka D,, Kačenka, Eliška, Marjanka, Magdalenka, Natálka, Darja a Terezka N. Děvčátka od 4 do 7 let ukázala základní gymnastické cviky,  Marjanka jako nejstarší z nich a nejzkušenější, pak na závěr zacvičila moc hezky krátkou sestavu. Odměnou jim byl potlesk i dobrůtky, které dostala od paní ředitelky. 

Děkujeme za milé vystoupení.

————————————————-

3 medaile ze Znojmo Gym Cup

Celkem 140 gymnastek se zúčastnilo sobotního Znojmo Gym Cupu, který byl zároveň i krajským přeborem Jihomoravského kraje. I naše výprava byla početná, 10 našich nejlepších gymnastek zápolilo v povinných a volných sestavách podle závodního programu ČGF. A dařilo se.

Kategorie MIMI – Natálka Hlůšková zvítězila mezi 13 děvčátky věku 6 let a mladší.  Karolínka Tomšejová zůstala těstě za stupni vítězů na 4. místě.

Kategorie Základní stupeň – Veronika Žáčková vybojovala zlatou medaili i pohár za 1. místo, za sebou nechala všech 19 soupeřek.

Mladší žákyně – zde byla konkurence největší, startovalo 42 gymnastek. Marjanka Matušková zacvičila výborně a odměnou jí bylo 3. místo, bronzová medaile i pohár. Další naše závodnice v této kategorii se umístily následovně – Štěpánka Pavlicová 7. místo, Ella Baldock 17. místo, Karolína Machová 19. místo.

Žákyně B – v této kategorii závodily Eliška Riedlová a Eliška Mazurková a závod byl pro ně generálkou na nadcházející MČR, na které se obě připravují. Děvčata se umístila následovně – Eliška Mazurková 6. místo, Eliška Riedlová 8. místo.

Starší žákyně – zde statečně bojovala Veronika Janíková. Z celkového počtu 23 závodnic obsadila pěkné 16. místo se ziskem výborných 55,55 bodů (jen 0,45 bodu od splnění tohoto náročného výkon.stupně).

Všem děvčatům gratulujeme k umístění a děkujeme za podané výkony.

Znojmo_17

——————————————-

PŘEBOR ZLÍNSKÉHO KRAJE

3x zlato, 1x stříbro, 1x bronz

Přebor Zlínského kraje jednotlivkyň ve sportovní gymnastice žen se konal v neděli 21. května ve Zlíně. V závodě se představily závodnice z 6 oddílů Zlínského kraje – domácího pořádajícího TJ Sokola Zlín, TJ O.N.Ves, Vsetína, Hulína, Frenštátu pod Radhoštěm a nechyběly ani naše závodnice ŠK Uherský Ostroh.

Přebor byl pro náš oddíl velmi úspěšný – ve 3 kategoriích jsme zvítězili a získali titul přebornice Zlínského kraje.

Základní stupeň

Hned v první kategorii si zaslouženě vybojovala titul přebornice ZK ostrožská závodnice Veronika Žáčková, která byla nejlepší ve 20-členném závodním poli. Své soupeřky porazila o více jak 1 bod a právem si ze Zlína odváží zlatou medaili za první místo.

Mladší žákyně

Také tato kategorie nám přinesla zisk nejcennějšího kovu. Přebornicí ZK v kategorii mladší žákyně se stala Marjanka Matušková, která o 1,3 bodu zvítězila mezi 20 závodnice a vybojovala zlatou medaili za 1. místo. Nezdar na kladině odsunul Štěpánku Pavlicovou na místo 6., Elle Baldock patří 7. příčka a Karolína Machová obsadila místo 10.

Žákyně B

Titul nejlepší gymnastky v kategorii žákyně B patří díky výbornému výkonu ostrožské Elišce Mazurkové, která vybojovala zlatou medaili za 1 místo.  Eliška Riedlová byla o pouhé 0,2 bodu na druhém stupínku a odváží si ze Zlína stříbrný kov.

Eliška Mazurková a Eliška Riedlová se probojovaly na Mistrovství České republiky v této kategorii, které se bude konat v Ostravě ve dnech 17.-18. 6. 2017. Blahopřejeme!

Juniorky B

Johanka Latinová získala bronzovou medaili za třetí místo. Johanka udělala velký pokrok od září 2016, kdy začala znovu cvičit. Zařadila vůbec poprvé do své sestavy na prostných náročnou dvousaltovou řadu a na kladině přemet vzad.

Po krajském přeboru se konala kvalifikace na Letní olympiádu dětí a mládeže, která se letos uskuteční koncem června v Brně. Závodu se zúčastnilo celkem 8 gymnastek – rok narození 2002 – 2006, které bojovaly o 3 postupové příčky. Náš oddíl reprezentovala Eliška Riedlová. Mezi staršími soupeřkami bojovala statečně a celkově obsadila 4. příčku, což znamená, že je náhradnicí pro LODM. Gratulujeme!

Vysledky_KPž_jaro_2017 (1)

Vysledky_kvalifikaceLODM_2017

—————————————

Kvalifikační závody 2017

Série tří kvalifikačních závodů na MČR byla zahájena 14. května v Brně, dále pokračuje 20. května v Praze a vrcholí 27. května v Ostravě. Jen 40 nejlepších závodnic v kategorii Starší žákyně postoupí na Mistrovství ČR. Mimo toho se závodnice snaží dosáhnout hranice 56 bodů, což je minimální počet bodů plnící právě výkonnostní stupeň SŽ. Povinné sestavy s bonifikovanými prvky jsou velmi náročné a z menších oddílů, jako je náš, se obvykle těchto kvalifikačních závodů příliš mnoho závodnic neúčastní.

Proto nás potěšilo, že se v našich řadách znovu po dlouhé době objevila závodnice, která náročnost povinných sestav splňuje. Je to velmi talentovaná. Veronika Janíková.

Výsledky z jednotlivých závodů:

1. Kvalifikační závod – Brno – závodilo celkem 74 závodnic. Veroniku bohužel zaskočila atmosféra velkého závodu a nepodařilo se jí předvést svůj standard. Pád z kladiny, zapomenutá sestava na prostných a vynechání povinného prvku na bradlech ji odsunulo na 66. místo se ziskem 50 bodů.

Kvalifikace Brno

Dalších kvalifikačních závodů se pro nemoc nezúčastníme.

——————————————-

 ROSICKÁ ŠTIKA STŘÍBRNÁ

Družstvo žákyň ve složení Natálie Hlůšková, Veronika Žáčková a Marjana Matušková vybojovalo v 15. ročníku závodu „Rosická štika“ pořádaného gymnastickým oddílem TJ Rosice stříbro a odváží si do Uh.Ostrohu sladkou odměnu v podobě dortu.

V jednotlivých kategoriích se děvčata umístila následovně: Natálka Hlůšková skončila na 6. místě. Veronika Žáčková obsadila bronzový stupínek za 3. místo a Marjanka Matušková byla ve své kategorii také třetí a vybojovala bronz. Ella Baldock skončila po nevydařené kladině na místě 14. Děvčata si odváží z Rosic krásné medaile, poháry a spoustu cen, které si za svá cvičení právem zasloužila.

VÝSLEDKY ŠTIKA 2017

————————————————

Gymnastické naděje 2017

To že, máme v našem oddílu gymnastické naděje, se diváci mohli přesvědčit na závodech v Uherském Ostrohu. Naše gymnastky vybojovaly celkem 7 cenných kovů.

Závodu v gymnastickém čtyřboji se mimo domácích závodnic zúčastnily i závodnice z Rosic, Moravské Slávie Brno, Znojma a Přerova. Celkem 40 gymnastek  v 5 kategoriích zápolily o stupně vítězů v gymnastickém čtyřboji.

V nejmladší kategorii (2010 a mladší) vybojovala Veronika Žáčkové výborné druhé místo a získala pro náš oddíl první cenný kov.

V kategorii 2009 Marjanka Matušková byla ze všech závodnic nejlepší a zaslouženě zvítězila, její oddílová kolegyně Ella Baldock za ní příliš nezaostala a vybojovala bronz.

V kategorii 2008 po pěkném výkonu vybojovala stříbrnou medaili Štěpánka Pavlicová. Karolína Machová obsadila 7. místo.

V nejpočetnější kategorii 2005-2007 jsme měli dvojnásobnou radost, když Eliška Riedlová zvítězila a Veronika Janíková vybojovala bronz. Eliška Mazurková obsadila 8. místo.

V nejstarší kategorii 2004 a starší závodily jen 2 závodnice. Ostrožská Johanka Latinová obsadila stříbrný stupínek.

VÝSLEDKOVÁ-LISTINA-2017

———————————————————————————————————-

1x zlato a 2x bronz z Velikonočního závodu

Naše nejmladší 6 a 7- leté gymnastky vyrazily v sobotu 1. 4. 2017 sbírat své první závodní zkušenosti do Hulína na Velikonoční závod. Některé z nich byly na závodech úplně poprvé, ale to neznamenalo, že by je atmosféra závodů zaskočila. Ba naopak. Převedly moc pěkné výkony a zaslouženě patřily k nejšikovnějším gymnastkám ve svých kategoriích. A pokud se jim něco nepovedlo, slíbily, že příště to bude ještě lepší.

Kategorii I – rok narození 2011 a mladší jsme ovládli, když ze všech 17 startujících gymnastek byla nejlepší a zaslouženě zvítězila Karolína Tomšejová. Na bronzový třetí stupínek vystoupala Natálka Hlůšková.

V kategorii II – rok narození 2010 byla nejlépe z našich děvčat oceněna Magdalenka Latinová, která vybojovala bronzovou medaili za třetí místo, následovaná čtvrtou Veronikou Žáčkovou. Gábinka Holásková obsadila 18. místo z 23 startujících.

Blahopřejeme!

výsledky velikonoční závod

—————————————–

3 zlaté a 3 stříbrné medaile z O. N. Vsi

Slovácký džbánek 2017, který každoročně pořádá oddíl sportovní gymnastiky TJ Ostrožská Nová Ves, přinesl našemu oddílu nevídanou nadílku v zisku 3 zlatých a 3 stříbrných medailí.

V nejmladší kategorii r.n. 2010 se o první naši zlatou medaili zasloužila Veronika Žáčková. Veronika cvičila na kladině a prostných a byla nejlepší z 9-ti členného startovního pole.

V kategorii r.n. 2009 již cvičily gymnastky ve čtyřboji. Zde o více jak 4 body suverénně zvítězila Marjanka Matušková, která svá cvičení zvládla opravdu bravurně. Její oddílové kolegyni Elle Baldock se nevydařil přeskok a obsadila proto 5. příčku.

Kategorie r.n. 2007-2008, která byla nejvíce obsazená (startovalo 20 závodnic), nám přinesla hned 2 medaile. Zlatou medaili za 1. místo si zaslouženě z O.N.Vsi odváží Veronika Janíková. Stříbrnou medaili získala za 2. místo Štěpánka Pavlicová. Další naše závodnice Karolína Machová obsadila pěkné 4. místo.

V kategorii r.n. 2005-2006 obsadila Eliška Riedlová 2. stříbrnou příčku. Za vítězkou zaostala jen o tisíciny bodu.

Johanka Latinová podala velmi pěkný výkon a odváží si stříbrnou medaili za 2. místo v kategorii r.n. 2004-2003.

Slovácký džbánek 2017

————————————

VÍTĚZSTVÍ ELIŠKY RIEDLOVÉ

Vzrůstající popularitu získává Zlatý štít a Memoriál Miroslava Bernatíka, který letos již po 42. uspořádal oddíl TJ VOKD Ostrava – Poruba. A nebylo to jen rekordním počtem závodnic (130 startujících), ale i předvedenými výkony všech. Nadšenci gymnastiky odjížděli určitě spokojeni, protože v závodě se představily i některé české reprezentantky.

V kategorii I startovaly Ella Baldock a Marjanka Matušková. Elle se tentokrát závod vydařil velmi dobře a obsadila v silné konkurenci 27 závodnic 9. místo. Marjanku chyba na kladině odsunula na 16. místo.

V kategorii II závodila Veronika Janíková. Velkou pochvalu zaslouží za kladinu, špicar i závěrečné salto se jí povedly. Bohužel v náročné sestavě na bradlech se dopustila několika chyb, což znamenalo konečné 20. místo ze 41 startujících.

Ve III. kategorii soutěžily Eliška Mazurková a Eliška Riedlová. Děvčata jsou opravdové bojovnice a dokáží se v pravou chvíli na sestavy soustředit a zúročit tak tvrdou tréninkovou přípravu.

Eliška Riedlová tuto kategorii vyhrála a již podruhé (i v roce 2016) stanula na nejvyšším stupínku. Eliška Mazurková obsadila výborné 6. místo ze 16. startujících.

Blahopřejeme!                 Zlaty_Stit_17

————————————–

ŠKOLENÍ TRENÉRŮ

Všechny trenérky našeho oddílu se v sobotu 18. 2.  zúčastnily odborného školení trenérů, které vedli manželé Komrskovi. Osvěžily si své znalosti a nasbíraly i zajímavé poznatky, které uplatní při trénincích.

   

 

——————————————–

NOVÉ TVÁŘE V TRENÉRSKÉM TÝMU

Mgr. Andrea Vaďurová a Barbora Vávrová rozšířily náš trenérským tým.

Andrea Vaďurová, která je vyškolenou trenérkou 3. třídy a rozhodčí 2. třídy, se bude věnovat začínajícím gymnastkám r.n. 2010 a 2011.

Barbora Vávrová, naše bývalá gymnastka, se připojí k nejmlaší přípravce a bude sbírat své první trenérské zkušenosti za podpory svých starších kolegyň.

              

—————————————–

NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ

Ve dnech 18. a 23. ledna se uskutečnil nábor nových členů do našeho oddílu. Velmi nás těší velký zájem veřejnosti o dění v našem oddílu.  Nově jsme tak mezi sebou přivítali 5 budoucích gymnastek.  Přejeme jim hodně úspěchů.

———————————————

VÍTĚZSTVÍ ELLY BALDOCK VE FRENŠTÁTĚ

První závody roku 2017  a hned zlatá medaile díky skvělému cvičení Elly Baldock na Novoročním poháru ve Frenštátě pod Radhoštěm. Ella byla ve své kategorii (r.n.2009) mezi 17 soutěžícími nejlepší. Zejména její přeskok a sestava na bradlech byly ohodnoceny vysokými známkami a tak si zaslouženě odváží z Frenštátu zlatou medaili za celkové vítězství.

Blahopřejeme!

Výsledky 2017

————————————————————————————————