MIKULÁŠ 2020

I letos za námi do tělocvičny zavítal Mikuláš. Někdy vzal s sebou i čerta, jindy přišel sám. Ale pokaždé naše gymnastky odměnil za předvedené výkony. Děkujeme Mikuláši.

PODZIMNÍ ZÁVOD

Pro sedmileté a mladší děvčata byl vypsán speciální závod s názvem „Podzimní závod“, který se skládal ze 3 disciplín:

 • počet sed-lehů za 30 sec.
 • z místa skok do dálky snožmo 
 • předvést placku

Výsledky soutěže:

 1. místo Adriana Cintulová
 2. místo Mariana Šuránková
 3. místo Amálka Weberová
 4. místo Magdalénka Šuránková
 5. místo Terezka Řezníčková

Blahopřejeme!

FOTOSOUTĚŽ 

„CRAZY GYMNASTIKA“

V měsíci říjnu jsme vyhlásili fotosoutěž s názvem „Crazy gymnastika“. Děvčata měla zaslat fotografie znázorňující situace, ve kterých nebývá obvyklé cvičit. Všechny fotografie nás pobavily. Po ohodnocení odbornou porotou byly vybrány vítězné fotografie:

 1. místo Veronika Janíková
 2. místo Veronika Žáčková
 3. místo Kateřina Macháčková
 4. místo Ella Baldock
 5. místo Tereza Dobřecká
 6. místo Marjana Matušková

Blahopřejeme. Všem dětem děkujeme za účast v soutěži.

INFORMACE K ORGANIZACI TRÉNINKŮ OD 3. 12. 2020

Trénink pondělí a středa: 16.30 – 19.oo

Johana, Magdalena, Valérie, Viktorie, Natálie, Kateřina, Tereza, Sabina, Elen

Trénink úterý a čtvrtek: 16.30 – 19.oo

Eliška R, Eliška M, Veronika J, Štěpánka, Marjana, Jana, Ella, Veronika Ž

Trénink pondělí: 16.30 – 17.30 nebo 18.30 (podle obsazení velké tělocvičny)

Ema M, Ema V, Adriana, Mariana, Klára, Míla, Alexandra

Trénink úterý: 16:30 – 17.15

Tereza Ř, Amálka, Magdalena Š, Veronika, Tereza Š, Antonie, Beáta

Trénink úterý: 17.15 – 18.oo

Adriana, Karolína, Noemi, Magdalena T, Emilie, Leontýna, Sára, Valentýna

Trénink středa: 16.30 – 17.30

Linda, Justýna, Nina, Sofie, Nikola, Adéla

TRÉNINK VE ZLÍNĚ 19.9.

Parádně jsme si zatrénovaly v sobotu 19. září v tělocvičně Gymnastiky Zlín. Navázaly jsme na získané dovednosti z letního soustředění a procvičily všechny prvky, které jsme se v létě naučily. 

———————————————-

OCENĚNÍ TRENÉRKY 

PANÍ MAGDY ZPĚVÁKOVÉ

Každý rok oceňuje Zlínský kraj dobrovolné pracovníky v oblasti kultury a sportu. V letošním roce byla mezi 11 oceněnými vybrána trenérka paní Magdalena Zpěváková.

Srdečně blahopřejeme a přejeme hodně úspěchů v její další práci s dětmi.

 

NÁBOR ZÁŘÍ 2020

Nábor pro nový školní rok je uzavřen. Děkujeme všem nově přihlášeným dětem, že si vybraly náš oddíl.  Náš oddíl se rozrostl na 44 dětí ve věku od 4 do 16 let. Všechny naše trenérky – Marcela, Magda, Mirka, Kateřina, Jana, Andrea a Markéta se těší a jsou připraveny se všem dětem plně věnovat. Dětem přejeme hodně zdaru, odhodlanosti a radosti ze cvičení.

 

SOUSTŘEDĚNÍ DOBŘICHOVICE 2020

Po čtyřech letech jsme se vrátili do gymnastické haly v Dobřichovicích, kde jsme absolvovali letní gymnastické soustředění. I když byly ještě prázdniny, my jsme hodin strávených v tělocvičnách nelitovali. V Dobřichovicích vybudovali 3 plně vybavené gymnastické haly. Děvčata tak mohla vyzkoušet bez obav ze zranění dvojná salta vpřed i vzad, salta s vruty, akro řady s dvěma salty i veletoče na hrazdě. Náročný program si doplnila pobytem venku, volejbalem, plaváním. Týden utekl rychle a my se těšíme na příští rok.

Poslední trénink je za námi.

Všem přejeme krásné prázdniny

 
 
———————————————————————————————————–
 

VYSTOUPENÍ GYMNASTEK 

při oslavě 100 let od vzniku kopané v Uherském Ostrohu

I přes nepříznivé počasí vystoupily gymnastky v doprovodném programu oslav 100 let od vzniku kopané v Uherském Ostrohu. Na fotbalovém stadionu převedly 3 skladby. Nejprve se představila starší děvčata s posilovací sestavou, následovala je mladší děvčata se svou skladbou na hudbu a na závěr vystoupila všechna děvčata s akrobatickými prvky. Předvedla salta vpřed, stranou i vzad. Vše se krásně podařilo.

 

MEMORIÁL BRAŽINY

2 ZLATÉ, 1 STŘÍBRNÁ A 2 BRONZOVÉ MEDAILE

Krásnými výkony se předvedly naše gymnastky v 1. závodu Moravského poháru, na přeboru Bražiny, který pořádal gymnastický klub z Frenštátu pod Radhoštěm v sobotu 29. února. Škoda u některých děvčat zaváhání na kladině, medailová sbírka mohla být ještě rozmanitější. 

Závodu se zúčastnilo celkem 12 klubů – z Brna, Hodonína, Valašského Meziříčí, Frenštátu, Rožnova, Vsetína, Hulína, Žiliny, Vítkovic, Karviné, Žlutavy a Uh.Ostrohu.

2013 – v trojboji – na přeskoku, lavičce a v prostných nejlépe ze všech závodnic zacvičila Ema Macková a odváží si zlatou medaili. Další závodnice se umístily následovně: Julie Křápková – 5. místo, Adriana Cintulová – 7. místo, Adéla Skalková – 10. místo, Ema Vavrušová – 16. místo

2012 – v této kategorii jsme měli také celkovou vítězku. O celý bod zvítězila Kateřina Macháčková.  Další závodnice se umístily: Sabina Prchlíková – 4. místo Tereza Dobřecká – 10. místo

2011 – na čtvrtém místě jen o 0,1 desetinu bodu se umístila Natálie Hlůšková (pád z kladiny), na 5. místě byla Ema Šuráňová

2010 – bronzovou medaili vybojovala Magdaléna Latinová, Valérie Králíková byla celkově pátá.

2009 – stříbrnou medaili vybojovala Ella Baldock

2008 – 6. místo patřilo Štěpánce Pavlicové

2007-2006 – Eliška Mazurková byla celkově sedmá

2005 – v nejstarší kategorii nám radost udělala Eliška Riedlová svým umístěním na bronzovém stupínku.

Blahopřejeme.

MVB_2020_Frenstat_kat1  MVB_2020_Frenstat_kat2 MVB_2020_Frenstat_kat3 MVB_2020_Frenstat_kat4 MVB_2020_Frenstat_kat5 MVB_2020_Frenstat_kat6 MVB_2020_Frenstat_kat7

NOVOVESKÝ ČTYŘBOJ

1 ZLATÁ, 2 STŘÍBRNÉ A 1 BRONZOVÁ MEDAILE

V sobotu 22. února uspořádal gymnastický oddíl z Ostrožské Nové Vsi Novoveský čtyřboj. 

Kategorie 2013 – svůj první závod v celém gymnastickém čtyřboji má za sebou Ema Macková. A nevedla si vůbec špatně. Svůj první start dokázala proměnit v zisk bronzové medaile za 3. místo. Škoda pádu při úvodním skoku na kladině, protože ostatní prvky, včetně kotoulu se jí povedly.

Kategorie 2012 – celkem 4 závodnice z našeho oddílu závodily v této kategorii. Nejlépe si vedla Kateřina Macháčková, která vybojovala stříbrnou medaili za 2. místo. Těsně pod stupni vítězů na 4. místě byla Sabina Prchlíková, hned za ní se umístila na 5. místě Tereza Dobřecká a Gabriele Nečasové patřila 8. příčka.

Kategorie 2011 – Natálie Hlůšková se ve své kategorii umístila z 15 závodnic na 9. místě. 

Kategorie 2010Veronika Źáčková zacvičila bez velkých chyb a zaslouženě vyhrála stříbrnou medaili za 2. místo.

Kategorie 2009-2008 – Štěpánka Pavlicová se umístila 7. místě.

Kategorie 2006-2007 – bramborová medaile za 4. místo patřila Veronice Janíková, která zaostala za třetí příčkou jen 0,15 bodu. Škoda pádu na bradlech.

Kategorie 2005 a starší – zde závodily jen 2 závodnice, Eliška Riedlová byla z této dvojice lepší a odváží si z O.N.Vsi zlatou medaili.

Výsledky ONV 2020

   MEMORIÁL P. POLY

3 ZLATÉ, 3 STŘÍBRNÉ A 1 BRONZOVÁ MEDAILE

Na první závod roku 2020 se rozjely naše gymnastky v neděli 26. ledna do  Chropyně na Memoriál P. Poly. A hned první závod jim vynesl zisk 7 medailí.

Kategorie 2013 a mladší – začínající gymnastky závodily na lavičce a prostných. Adrianě Cintulové se cvičení moc povedlo a vybojovala stříbrnou medaili za druhé místo. Adéla Skalková obsadila moc pěknou čtvrtou pozici.

Kategorie 2012 – od této kategorie již závodily gymnastky ve čtyřboji. Nejlépe ze všech a také suverénně o 1,5 bodu zvítězila Kateřina Macháčková.

Kategorie 2010-2011 – zde jsme měli nepočetnější zastoupení. Celý čtyřboj v této kategorii zajela děvčata výborně a obsadila kompletní stupně vítězů – zvítězila Veronika Žáčková,  stříbrný stupínek obsadila Magdalena Latinová a bronzovou příčku vybojovala Natálie Hlůšková.  Valérii Králíkové patřila 7. příčka.

Kategorie Elite – zde si zazávodily Jana Burešová a Marjana Matušková. Zvítězila Marjana Matušková před druhou Janou Burešovou. 

Pro spoustu děvčat to byl premiérový závod – vyzkoušela si v závodě nové prvky a všechny je zvládly na jedničku. Zaslouží velkou pochvalu.

MPP 2020 výsledky – oprava

NÁBOR 2020

Zatímco stávající gymnastky se plně věnují přípravě na nadcházející závody, uspořádal náš oddíl v úterý 21. ledna nábor nových členů. Ze zájemců jsme vybrali Elenu, Julii, Alexandru, Karolínu, Elen, Veroniku a Magdalenu. Vítáme je mezi sebou a přejeme jim hodně elánu do cvičení, spoustu zážitků a radosti z pohybu.