NOVOVESKÝ ČTYŘBOJ

1 ZLATÁ, 2 STŘÍBRNÉ A 1 BRONZOVÁ MEDAILE

V sobotu 22. února uspořádal gymnastický oddíl z Ostrožské Nové Vsi Novoveský čtyřboj. 

Kategorie 2013 – svůj první závod v celém gymnastickém čtyřboji má za sebou Ema Macková. A nevedla si vůbec špatně. Svůj první start dokázala proměnit v zisk bronzové medaile za 3. místo. Škoda pádu při úvodním skoku na kladině, protože ostatní prvky, včetně kotoulu se jí povedly.

Kategorie 2012 – celkem 4 závodnice z našeho oddílu závodily v této kategorii. Nejlépe si vedla Kateřina Macháčková, která vybojovala stříbrnou medaili za 2. místo. Těsně pod stupni vítězů na 4. místě byla Sabina Prchlíková, hned za ní se umístila na 5. místě Tereza Dobřecká a Gabriele Nečasové patřila 8. příčka.

Kategorie 2011 – Natálie Hlůšková se ve své kategorii umístila z 15 závodnic na 9. místě. 

Kategorie 2010Veronika Źáčková zacvičila bez velkých chyb a zaslouženě vyhrála stříbrnou medaili za 2. místo.

Kategorie 2009-2008 – Štěpánka Pavlicová se umístila 7. místě.

Kategorie 2006-2007 – bramborová medaile za 4. místo patřila Veronice Janíková, která zaostala za třetí příčkou jen 0,15 bodu. Škoda pádu na bradlech.

Kategorie 2005 a starší – zde závodily jen 2 závodnice, Eliška Riedlová byla z této dvojice lepší a odváží si z O.N.Vsi zlatou medaili.

Výsledky ONV 2020

II. POLOLETÍ ZAHÁJENO

Tréninky byly v II. pololetí zahájeny. Nezapomeňte odevzdat hlavní trenérce vyplněnou přihlášku (1x) a darovací smlouvu (2x) a uhradit včas v hotovosti příspěvky.

Děkujeme, že jste si vybrali náš oddíl Těšíme se na spolupráci.

Darovací smlouva              přihláška

MEMORIÁL P. POLY

3 ZLATÉ, 3 STŘÍBRNÉ A 1 BRONZOVÁ MEDAILE

Na první závod roku 2020 se rozjely naše gymnastky v neděli 26. ledna do  Chropyně na Memoriál P. Poly. A hned první závod jim vynesl zisk 7 medailí.

Kategorie 2013 a mladší – začínající gymnastky závodily na lavičce a prostných. Adrianě Cintulové se cvičení moc povedlo a vybojovala stříbrnou medaili za druhé místo. Adéla Skalková obsadila moc pěknou čtvrtou pozici.

Kategorie 2012 – od této kategorie již závodily gymnastky ve čtyřboji. Nejlépe ze všech a také suverénně o 1,5 bodu zvítězila Kateřina Macháčková.

Kategorie 2010-2011 – zde jsme měli nepočetnější zastoupení. Celý čtyřboj v této kategorii zajela děvčata výborně a obsadila kompletní stupně vítězů – zvítězila Veronika Žáčková,  stříbrný stupínek obsadila Magdalena Latinová a bronzovou příčku vybojovala Natálie Hlůšková.  Valérii Králíkové patřila 7. příčka.

Kategorie Elite – zde si zazávodily Jana Burešová a Marjana Matušková. Zvítězila Marjana Matušková před druhou Janou Burešovou. 

Pro spoustu děvčat to byl premiérový závod – vyzkoušela si v závodě nové prvky a všechny je zvládly na jedničku. Zaslouží velkou pochvalu.

MPP 2020 výsledky – oprava

NÁBOR 2020

Zatímco stávající gymnastky se plně věnují přípravě na nadcházející závody, uspořádal náš oddíl v úterý 21. ledna nábor nových členů. Ze zájemců jsme vybrali Elenu, Julii, Alexandru, Karolínu a Magdalenu. Vítáme je mezi sebou a přejeme jim hodně elánu do cvičení, spoustu zážitků a radosti z pohybu.