O VALAŠSKÝ FRGÁL

2x zlato, 2x stříbro, 1x bronz

V sobotu 4. února se uskutečnil ve Valašském Meziříčí první závod Moravského poháru pod názvem O valašský frgál. Celkem 12 závodnic reprezentovalo náš oddíl a na prvních závodech sezóny byla nervozita znát. 

Kategorie 1 

1.místo Justýna Latinová, 11. místo Julie Frolková

Justýnka zacvičila všechna nářadí – lavičku, prostná i přeskok moc hezky. Julinka má slabší přeskok, který určitě do příštích závodů zlepší.

Kategorie 2

5. místo Beáta Malušková, 6.místo Mariána Knedlíková

Beáta spadla z kladiny a tím se připravila o medailové umístění, Mariánka měla slabší bradla. Obě zacvičily poprvé sestavu na prostných na hudbu a moc se jim podařila. 

Kategorie 4

7. místo Ema Vavrušová

Emička byla velmi nervózní. Nepodařil se jí přeskok, a úplně popletla sestavu na prostných.  

Kategorie 5

1.místo Kateřina Macháčková, 2.místo Tereza Holáňová, 3.místo Elen Maleňáková, 4. místo Natálie Hlůšková, 6. místo Tereza Dobřecká

Naše děvčata tuto kategorii úplně ovládla. Cvičila moc hezky a zaslouženě obsadila první pozice. Kateřina, Tereza D a Elen poprvé zacvičily ve svých sestavách rondát flik salto a Terezka Holáňová dokonce salto vpřed s vrutem 180 stupňů 

Kategorie ELITE

2.místo Marjana Matušková, 4.místo Jana Burešová

Marjance chyběly 2 desetiny bodu k vítězství. Ty ztratila svým zaváháním na kladině. Jana spadla z kladiny, což ji stálo medailové umístění. Jana poprvé v závodě předvedla salto s vrutem 360 stupňů na prostných. 

Blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci oddílu,

Vysledky_OVF_VM_2023 (1)

 

 

NÁBOR LEDEN 2023

Vítáme mezi sebou nová děvčata, která byla přijata do oddílu z náboru. Přejeme hodně zdaru a elánu do cvičení.

——————————————————————–