4 medaile z Memoriálu Vojtěcha Bražiny

Na výbornou dopadl pro naše gymnastky první závod z pětice závodů Moravského poháru.

Závod věnovaný památce Vojtěcha Bražiny se konal ve Frenštátě v sobotu 17. února a odvážíme si z něj 4 medaile.

V nejmladší kategorii svůj první „opravdický závod“ má za sebou Kateřina Macháčková a hned z toho byla zlatá placka. Kačenka zacvičila na lavičce a prostných nejlépe ze svých vrstevnic a oceněním jí bylo celkové vítězství a zlatá medaile i pohár.

V kategorii sedmiletých gymnastek se výborně vedlo Emě Šuráňové. Ema se představila také na lavičce a prostných a z 15-ti členného startovního pole vybojovala výbornou 2. příčku a stříbrnou medaili. Nedařilo se Natálce Hlůškové, která zapomněla zacvičit jeden cvik na prostných, což jí odsunula až na 14. místo. Tak snad to vyjde příště.

V kategorii osmiletých, které závodily již v trojboji, a to na přeskoku, kladině a prostných, se dařilo velmi dobře Valérii Králíkové. Valerka i přes pád na kladině vybojovala bronzové třetí místo. Pochvalu si zaslouží za své cvičení na prostných a přeskoku.

V kategorii devítiletých byla nejlepší ze všech 21 závodnic Marjanka Matušková. Marjanka se sice také nevyhnula pádu z kladiny, ale zásluhou výborně zacvičených sestav na bradlech a přeskoku zvítězila a odváží si pohár za 1. místo a zlatou medaili.

Štěpánka Pavlicová měla bohužel také zaváhání na kladině, které ji určitě stálo umístění na stupních vítězů, protože na přeskoku a bradlech cvičila moc hezky. Z celkového počtu 25 závodnic skončila na pěkném 6. místě.

Blahopřejeme!

Výsledky

      

———————————————————–

Vyplněnou darovací smlouvu a přihlášku s úhradou poplatků odevzdejte p.Vaďurové nejpozději v pondělí 26.2.2018

DAROVACÍ SMLOUVA

PŘÍHLÁŠKA DO ŠK

——————————————————–

5 medailí ze Slováckého džbánku

5 medailových pozic vybojovaly naše gymnastky na gymnastických závodech pod názvem Slovácký džbánek 2018, který pořádal Novoveský gymnastický oddíl v sobotu 10. února 2018. Závodu se zúčastnily závodnice z TJ Sokola Zlín, Gymnastiky Zlín, TJ Sokol Bučovice, našeho oddílu a domácí závodnice.

V kategorii 2 zvítězila s náskokem 1,8 bodu Veronika Žáčková. Verunka zvládla všechny čtyři gymnastické disciplíny bez zaváhání, na všech nářadích měla nejvyšší známku a tak si zaslouženě odváží zlatou medaili za 1. místo.

V kategorii 3 obsadila stříbrný stupínek Jana Burešová. Od zlata, které vybojovala bučovická závodnice, ji dělily pouhé 3 desetinky bodu.

V kategorii 4 byla konkurence největší, a to zásluhou gymnastek ze Zlína. Veronika Janíková měla stejný počet bodů jako třetí závodnice ze Zlína, ale díky vyšší známce na kladině vybojovala 2. místo a stříbrná medaile je její.

V kategorii 5 jsme měli dvojnásobné zastoupení. Nejlépe ze všech se dařilo Elišce Riedlové, která zvítězila a vybojovala zlatou medaili, Eliška Mazurková obsadila bronzovou třetí příčku.

Blahopřejeme!

img289

 

 

————————————-

NOVOROČNÍ POHÁR 2018

Novoročního poháru pořádaného gymnastickým oddílem Frenštát pod Radhoštěm 27. ledna se zúčastnila z našeho oddílu Ella Baldock.

Ella závodila mezi stejně starými děvčaty na přeskoku, bradlech a kladině. Zacvičila velmi pěknou sestavu na kladině – třetí nejlepší.

Z celkového počtu 20 závodnic se umístila na velmi pěkném 6. místě. Blahopřejeme.

Výsledky Novoroční pohár 2018 – kategorie 4

—————————–

ZLATO A STŘÍBRO Z CHROPYNĚ

15. ročníku Memoriálu P. Poly v Chropyni se v sobotu 13.1.2018 zúčastnily z našeho oddílu 3 závodnice – Natálka Hlůšková, Veronika Žáčková a Natálka Křížová. A hned první závod roku 2018 nám přinesl dvojnásobnou radost. 

Veronika Žáčkové v kategorii r.n. 2010 prošla čtyřbojem bez zaváhání a po velmi hezkém cvičení zvítězila a odváží si tak zlatou medaili.

Natálka Křížová (kategorie r.n. 2006-2007) zvládla svůj první závod vcelku dobře (mrzet jí může jen zaváhání na kladině), i tak z toho byla v celkovém součtu stříbrná příčka za druhé místo.

Nejmladší závodnice Natálka Hlůšková doplatila na svou nesoustředěnost. Sestavu na prostných zacvičila moc hezky, ale pád z lavičky ji odsunul na celkové 7. místo.                     MPP2018 – výsledky konečné

Blahopřejeme!

 

———————————–